0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

مفهومی به نام بازاریابی شبکه ای

دسته بندی :دسته‌بندی نشده 18 مرداد 1399 1481

علی جمشیدی
حداقل از پانزده سال پیش بازاریابی شبکه ای را میشناسم و حداقل در دو مقطع در دو شرکت مختلف در آن فعالیت داشته ام، و تنها موسسه آموزش عالی هستیم که مجوز ام بی ای گرایش بازاریابی شبکه ای را از وزارت علوم دریافت کردیم و هم اکنون نیز با لیدرهای مختلف این صنعت بصورت آموزشی همکاری دارم.
اینها را عرض کردم که بدانید در بازاریابی شبکه ای بی تجربه نیستم.
مسئله اصلی در بازاریابی شبکه ای این است که مانند ویروسی می ماند که مدام تغییر ماهیت می دهد. یک روز به صورت خرید و فروش سکه، یک روز کتاب، یک روز صنایع دستی، یک روز لوازم بهداشتی، یک روز بورس، و اخیرا هم رمز ارز و بیت کوین و فاینانس و سهام آمریکا و دبی و ترید و …
بازاریابی شبکه ای کلاهبرداری نیست، بلکه دامی است برای آنهایی که مفهوم بورس و سهام و نرخ بهره و ارز دیجیتال و فروش اینترنتی را نمی دانند.
بازاریابی شبکه ای، تجارت الکترونیک نیست، بلکه بازاریابی برای بازاریابی در فضای دیجیتال است. در واقع رشد شما در گرو رشد بازاریابانی است که بتوانند بازاریابی بکنند.
افرادی که در بازاریابی شبکه ای، فعالیت می کنند، بی هدف نیستند، بلکه قربانی اهداف افرادی هستند که به آنها اعتماد کرده اند.
بازاریابی شبکه ای شما را نه یک شبه و نه هزار و یک شبه پولدار نخواهد کرد، اما این قدرت را دارد که ذهن شما را پولدار کند.
افرادی که بازاریابی شبکه ای را به شما معرفی می کنند، برای این کار آموزش دیده اند، بنابراین حتما به شما خواهند گفت که ما هرمی نیستیم ولی هستند، به شما خواهند گفت که ما بیت کوین و رمز ارز جابجا می کنیم و این بی پایه ترین حرف آنهاست، به شما خواهند گفت که ما سود سرمایه گذاری دریافت می کنیم و این غیر واقعی ترین استدلال آنهاست چون هیچ سیستم بانکی و مالی در هیچ جای دنیا نمی تواند چنین سودهایی را پرداخت نماید.
وقتی در این رکود فراگیر اقتصادی و بیکاری شدید، افرادی که هیج کسب و کار و تخصصی ندارند به شما پیشنهاد همکاری با سود های کلان و شرایط بسیار آسان می دهند، بدانید که در حال ورود به دنیای بازاریابی شبکه ای هستید.
بازاریابی شبکه ای را شخصا دوست دارم چون اعداد را برای شما کوچک می کند، جسارت شما را افزایش می دهد، و مفهوم تجارت و فروش و مذاکره را بصورت عینی به شما می آموزد، اما واقعیت تلخ آن این است که سرانجامی ندارد. چرا؟
زیرا سود شما در بازاریابی شبکه ای در گرو عضو گیری های پیوسته است، اعضای جدید نیز زمانی به سود می رسند که مانند شما مدام عضو گیری نمایند، بنابراین این زنجیره در یک جا متوقف می گردد، در واقع سود شما در قبال زیان اعضای جدید معنی پیدا می کند. اگر این مسئله برای شما مهم نیست، می توانید وارد این صنعت شوید.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
برای مشاوره و راهنمایی اینجا کلیک کنید.