ثبت نام دوره های آیلتس

معرفی دپارتمان آیلتس شیراز

دپارتمان آیلتس ماد (Maad IELTS House)، با دارا بودن قوی ترین مشاوران و اساتید، اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آیلتس در شهر شیراز می نماید. دپارتمان آیلتس ماد ( خانه آیلتس شیراز ) با در نظر داشتن دغدغه اصلی اغلب زبان آموزان در خصوص زمان و منابع آیلتس و در راستای سیاست تمرکز تخصصی بر آزمون آیلتس اقدام به گردآوری سری منابع اختصاصی آیلتس زیر نظر با تجربه ترین اساتید نموده است. در این راستا با حذف بخش های غیرضروری و عموماً وقت‌گیر رایج در کتب موجود در بازار آموزش زبان و افزودن قسمت های بسیار مهم، منابع اختصاصی آیلتس (منابع اختصاصی ماد) تهیه شده است. همچنین آزمون های آزمایشی (Mock) تحلیلی جهت بررسی نقاط ضعف و قوت داوطلبان به صورت شبیه سازی آزمون اصلی آیلتس در این مرکز برگزار می گردد.

تاریخچه و اهمیت آزمون آیلتس

آزمون آیلتس نخستین بار در سال 1980 توسط دانشگاه کمبریج و British Council طراحی و برگزار شد. این آزمون ابتدا با نام ELTS معرفی شد تا اینکه در سال 1989 با پیوستن موسسه­ ی IDP استرلیا به گروه برگزارکنندگان، جنبه بین المللی به خود گرفت و با اضافه شدن کلمه بین المللی (International)، نام آیلتس (IELTS) برای این آزمون تثبیت شد. آیلتس (IELTS) برگرفته از سرواژگان International English Language Testing System به معنی “نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی” یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در بیش از 140 کشور دنیا از جمله ایران برگزار می‌شود. این آزمون با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا(IDP)  برگزار می‌شود. در حال حاضر بالغ بر 1100 سازمان در سرتاسر جهان به آیلتس اعتماد دارد و آن را به عنوان شاخصی معتبر، ایمن و ارزشمند برای توانایی واقعی در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در زمینه تحصیل، مهاجرت و اعتبار حرفه ای می شناسند. اکنون مفتخریم که بگوییم مجموعه کلاس های آمادگی آیلتس در خانه آیلتس شیراز (‌ماد) در قالب دوره های فشرده و معمولی برگزار می شود.

انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس در دو نوع آکادمیک  (Academic) و جنرال (General Training) برگزار می­گردد. امتحان آکادمیک مخصوص کسانی است که می‌خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند در حالیکه امتحان جنرال مخصوص کسانی است که می‌خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنند. ساختار هر دو نوع آزمون شامل چهار بخش گفتاری (Speaking)، شنیداری (Listening)، نوشتاری (Writing) و ریدینگ (Reading) می باشد. علاوه بر دو نوع آزمون ذکر شده، نوع دیگری از آزمون آیلتس به نام لایف اسکیلز (IELTS Life Skills) وجود دارد که فقط جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی افرادی که قصد دارند در انگلستان زندگی کنند طراحی شده است. این آزمون فقط مهارت های گفتاری و شنیداری شرکت کنندگان را می سنجد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید آزمون آیلتس را از مشاوران خانه آیلتس شیراز‌ ( ماد ) بخواهید برای شما توضیح دهند.

نتیجه آزمون آیلتس

در خصوص نمره آزمون لازم به ذکر است که هیچگونه مردودی یا قبولی در آزمون آیلتس وجود ندارد. شرکت کنندگان بر حسب عملکرد خود در آزمون، نمراتی از ۱ تا ۹ برای هر بخش از آزمون آیلتس (توان شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن) و همچنین در مجموع نمره ای از 1 تا ۹ دریافت می نمایند. اکثر دانشگاهها کارنامه آیلتس را که بیشتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد، قبول ندارند.

برنامه زمانی دوره فشرده آیلتس شیراز (ماد)

Pre- IELTS Course

ایجاد زیرساخت های آیلتس (رایتینگ، ریدینگ، لیسینینگ، اسپیکینگ)

 • طول دوره : ۹۹ ساعت – ۳ ماه – ۱۲ هفته
 • مدت هر کلاس: ۴ساعت – ۲ جلسه در هفته
 • منابع : Foundation+ mindset 1
 • مبلغ شهریه : 1.500.000 هزار تومان

IELTS Course

آشنایی با آزمون و تقویت و ایجاد تسلط در مهارت های چهارگانه ایلتس، مهارت های تست زنی

 • طول دوره : ۱۱۶ ساعت – ۴ ماه – ۱۶ هفته
 • مدت هر کلاس: ۴ساعت – ۲ جلسه در هفته
 • منابع : Mindset2+Mindset3
 • مبلغ شهریه : 2.500.000 هزار تومان

برنامه زمانی دوره های ویژه خانه آیلتس شیراز ‌( ماد ) پاییز و زمستان 1398

Friday IELTS

فقط روزهای جمعه (9-13)

 • طول دوره : ۲۱۵ ساعت – فقط روزهای جمعه
 • مدت هر کلاس: ۴ساعت – ۹ تا ۱۳
 • پیش نیاز : Intermediate
 • اساتید: اساتید خانه آیلتس ماد
 • مبلغ شهریه : 4.000.000 تومان

IELTS Workshops

بررسی تخصصی مهارت ها، تمرین و رفع نقاط ضعف داوطلب

 • طول دوره : ۲۱۵ ساعت – فقط روزهای جمعه
 • مدت هر کلاس: ۴ساعت – ۹ تا ۱۳
 • اساتید: اساتید خانه آیلتس ماد
 • سطح مورد نیاز :
 1. Writing : دوازده ساعت – مبلغ شهریه : ۳۷۵ هزار تومان
 2. Speaking : دوازده ساعت – مبلغ شهریه : ۳۷۵ هزار تومان
 3. Reading : دوازده ساعت – مبلغ شهریه : ۳۷۵ هزار تومان
 4. Listening : دوازده ساعت – مبلغ شهریه : ۳۷۵ هزار تومان
 5. Vocabulary : هشت ساعت – مبلغ شهریه : ۲۵۵ هزار تومان
 6. Grammar : هشت ساعت – مبلغ شهریه : ۲۵۵ هزار تومان

همین حالا ثبت نام کنید!

برای ثبت نام و رزرو کلاس آیلتس شیراز روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.