وبینار رایگان اصول مدیریت کسب و کار (آشنایی با دوره های مدیریت عالی کسب و کار)

دوره های MBA و DBA برای چه افرادی مناسب است و چه کمکی به مدیران کسب و کارها میکند؟


اگر مدیر کسب و کار هستید یا اینکه بخشی از یک کسب و کار را مدیریت می‌کنید یا اینکه قصد دارید وارد بازار کسب و کار شوید دوره های MBA و DBA می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

یک واقعیت در دنیای کسب وکار وجود دارد و آن این است که اگر شما در یک حوزه دانش کافی نداشته باشید نمی توانید آنجا کنترلی هم اعمال کنید و چیزی را که نتوانید کنترل کنید نمی توانید مدیریت کنید. مدیران کسب و کارها نیاز دارند در تمامی بخش های یک سازمان از قبیل حسابداری، فروش، بازاریابی، منابع انسانی، مسائل حقوقی، IT و … کنترل داشته باشند. واقعیت این است که در بهترین حالت هر کدام از ما در یک حوزه دانش کافی داریم. به عنوان مثال ممکن است ما متخصص بازاریابی یا حسابداری یا IT یا مسائل حقوقی باشیم، اما وقتی ما در راس یک کسب و کار قرار می گیریم و برای کل یک کسب و کار باید تصمیم بگیریم، لازم است که در همه ی بخش ها تسلط نسبی داشته باشیم تا بتوانیم در آن بخش ها نظارت و کنترل موثری اعمال کنیم. دوره های MBA و DBA به شما کمک می کند تا یک دید جامع و سیستمی نسبت به همه بخش های مرتبط با یک کسب و کار بدست آورید تا بتوانید آن کسب و کار را به شیوه ای موثر تر اداره کنید.

موسسه کسب و کار ماد از سال 90 تاکنون بیش از 70 دوره MBA و بیش از 30 دوره DBA برگزار نموده و در این سال‌ها به صورت مستمر محتوای خودش را ارتقا داده است و از اساتید مجرب و مطرح کشوری استفاده کرده است.

امیدواریم که فضایی که در حال حاضر در موسسه کسب وکار ماد فراهم گردیده بتوانیم در اختیار علاقه مندان و مدیران قرار بدهیم تا در این شرایط اقتصادی کشورمان که پرتلاطم و بی ثبات است، بتوانند بهره وری خود و زندگی کاریشان را ارتقا بدهند، چون یادگیری مدیریت کسب و کار باعث میشود ما نه تنها در کسب وکار خودمان به نتایج بهتری دست پیدا کنیم بلکه در زندگی شخصیمان نیز با مدیریت زمان و با تفویض اختیارهایی که یاد می گیریم بتوانیم به اوقات فراغت خودمان، تکالیف شخصی، به نقش پدر یا مادر بودنمان و نقش اجتماعی خودمان هم برسیم که این در نهایت منجر به ارتقای کیفیت زندگی ما خواهد شد.

برخی از سر فصل های دوره یکساله مدیریت کسب و کار MBA

✅ مهارتهای پایه توسعه فردی:

(مدیریت زمان، مهارتهای ارتباطی، هوش هیجانی، عزت نفس، تفکر سیستمی)

✅ مدیریت منابع انسانی:

(طراحی شغل، گزینش و استخدام، آموزش و جامعه پذیری، انگیزش و رهبری)

✅ قانون کار و تامین اجتماعی:

(دامنه شمول و عدم شمول، حقوق متقابل کارگر و کارفرما، دادرسی کار)


✅ مدیریت رفتار سازمانی:

(نگرش، یادگیری، تعارض، کار تیمی، مدیریت فرهنگ سازمانی)

✅ مدیریت مالی و حسابداری:

(اجزای حسابداری داخلی، وظایف مدیر مالی، صورتهای مالی)


✅ مدیریت استراتژیک :

(بررسی محیط بیرونی و درونی کسب و کار، انواع استراتژیها، پیاده سازی استراتژی)

✅ مدیریت بازاریابی و فروش:

(شناخت و بخش بندی بازار، رویکردهای بازاریابی نوین، مدیریت ارتباط با مشتری)

✅ بازاریابی دیجیتال :

(مدل کلی یک وب سایت تجاری، بهینه سازی در گوگل، بازاریابی در شبکه های اجتماعی)

✅ قوانین تجارت:

(بخش های مختلف یک قرارداد تجاری، قوانین چک و سفته، دادرسی مدنی)

✅ فن بیان و سخنوری ( مقدماتی)

✅ مدیریت کیفیت و بهره وری:

(نظام آراستگی محیط کار، مودازدایی و تفکر کایزن، تفکر فرایندی، بهبود سیستم)

✅ اقتصاد خرد ویژه مدیران:
(عرضه و تقاضا، انواع کالاها در اقتصاد، کشش در بازار، انواع بازارها)

چرا موسسه کسب و کار ماد؟

📜 گواهینامه معتبر

موسسه کسب وکار ماد برای تمامی دوره های آموزشی خود گواهینامه های معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به دانشپذیران ارائه می کند که قابل ترجمه برای امور مهاجرتی نیز می باشد.

👥 مشاوره تخصصی

تیم مشاوره حرفه ای موسسه کسب وکار ماد همواره جهت ارائه بهترین و به روز ترین خدمات در راستای ارتقای کسب و کارها در کنار شماست.با ما در ارتباط باشید. 

📚 آموزش کاربردی

موسسه کسب و کار ماد به صورت مستمر محتوای آموزشی خود را با توجه به نیاز بازار ارتقا داده و همواره از اساتید مجرب و مطرح کشوری استفاده می کند.

دوره های MBA & DBA
اساتید ما
WhatsApp